Co nowego?

Harmonogram pracy rynków w dniu 16 stycznia 2017 roku


Szanowni Państwo,

Prosimy zwrócić uwagę, że w dniu 16.01.2017 r. obowiązywać będzie zmieniony harmonogram pracy rynków związany z obchodami Dnia Martina Luthera Kinga w USA.

W poniższej tabeli prezentujemy szczegółowe informacje według czasu EET (czas platformy):

Instrument

Poniedziałek, 16 stycznia

Wtorek, 17 stycznia

Forex Spot

Standardowe godziny

Standardowe godziny

Metals...


Więcej


Zmiana godzin handlu dla CFD na indeksy DAX30 i FTSE100 oraz wyłączenie z oferty instrumentu Belgium 20 Index CFD [BELG20]


Szanowni Państwo,

Pragniemy poinformować, że oprócz nowych zasad dotyczących depozytu zabezpieczającego, od otwarcia sesji w poniedziałek 9 stycznia 2017 roku, nasze godziny handlu dla CFD na [DAX30] oraz [FTSE100] będą przedstawiać się następująco:

Instrument Nowe godziny handlu (EET) obowiązujące od 09.01.2017 Wyjaśnienie zmian
DAX30...

Więcej


Zmiana rachunków bankowych dla depozytów w Admiral Markets UK Ltd


Szanowni Państwo,

Pragniemy poinformować, iż w związku z dostosowaniem działalności Admiral Markets UK Ltd do nowych wytycznych brytyjskiego nadzoru finansowego FCA (Financial Conduct Authority) uruchomiliśmy nowe segregowane rachunki bankowe w brytyjskim Barclays Bank PLC. Rachunki dla polskich klientów prowadzone są w polskim złotym (PLN), funcie brytyjskim (GBP), dolarze amerykańskim...


Więcej


Nowe zasady dotyczące wymaganego depozytu zabezpieczającego na rachunkach Admiral.Markets i Admiral.Prime


Szanowni Państwo,

Pragniemy poinformować, że począwszy od dnia 09.01.2017 wprowadzamy nowe zasady dotyczące wymaganego depozytu zabezpieczającego na rachunkach Admiral.Markets i Admiral.Prime, zgodnie z którymi dźwignia finansowa nie będzie już zależeć od stanu salda rachunku, tylko od wartości nominalnej otwartych pozycji w walucie rachunku.

Dodatkowo pozycje zawierane w ciągu jednej...


Więcej


Admiral Markets rozpoczyna publikację statystyk egzekucji zleceń


Szanowni Państwo,

Z przyjemnością przedstawiamy nową stronę Jakość egzekucji zleceń, która pomoże odnaleźć kluczowe informacje dotyczące korzyści wynikających z oferty Admiral Markets odnośnie jakości wykonywania zleceń popartej statystykami ze wszystkich zrealizowanych zleceń w poprzednim roku kalendarzowym^1^.

Tego typu informacje publikujemy po raz pierwszy i staraliśmy się, aby były one...


Więcej